Лукашенко вважає, що Україні та Білорусі "не дозволять дуже сильно дружити"

Лукашенко вважає, що Україні та Білорусі "не дозволять дуже сильно дружити" Фото: president.gov.ua

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що тісним відносинам його країни з Україною заважають інші країни, повідомляє LB.ua. Об этом сообщает nu-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це він сказав під час виступу на Форумі регіонів у Житомирі.

"Хочу вам сказати чесно: що ближчими ми будемо і тісніше з вами, що ріднішими будуть наші держави, що більш згуртованими будемо ми, то більший опір будемо відчувати. Ніхто і ніколи, як би не заявляли політики навколо нас, не дозволить нам дуже сильно дружити. Тому що, на жаль, світ діє за принципом "розділяй і володарюй", — сказав Лукашенко.

"Тут ось багато, Володимире Олександровичу, журналістів, — звернувся Лукашенко до Зеленського, — вони точно мою заяву витлумачать, як ніби ми проти Росії або Китаю націлені".

"А ви не соромтеся цього, Олександре Григоровичу", — пожартував Зеленський, чим розсмішив Лукашенка.

"Ну, Володимире Олександровичу, я вас за язик не тягнув. Ви не думайте, що тільки там нас будуть пресувати, а й там, на Заході, не дуже це сприймуть", - сказав Лукашенко під гучний сміх Зеленського.

Раніше українські та білоруські підприємства підписали контракти на більш ніж півмільярда доларів.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/lukashenko_vvazhaie_shcho_ukraini_ta_bilorusi_ne_dozvolyat_duzhe_sylno_druzhyty_301364.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя